Agresīvas vārnas apsēdušas Purvciemu un uzklūp vietējiem iedzīvotajiem

2 komentāri

Agresīvas vārnas apsēdušas Purvciemu un uzklūp vietējiem iedzīvotajiem. Zibenīgi pielido klāt no mugurpuses, uzlido uz galvām un nodara miesas bojājumus. Cīņā ar negantajiem putniem iedzīvotāji jūtas bezspēcīgi. Lūguši palīdzību kārtībsargiem, glābējiem, Rīgas namu pārvaldniekam, Valsts vides dienestam, Pārtikas un veterinārajam dienestam, taču velti. 

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no kādas satrauktas Purvciema iedzīvotājas, kura vairākkārt piedzīvojusi agresīvo putnu uzbrukumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Jau otro reizi daudzdzīvokļu mājas pagalmā noticis vārnas uzbrukums. Esmu zvanījusi sešām instancēm. Katra ir pateikusi, tā nav viņu kompetence, novirzījusi pie nākamās instances. Konstatēju, ka cilvēks šajā valstī ir neaizsargāts un bezspēcīgs pret tādu lietu kā vārnu uzbrukumi,” raksta skatītāja.

Tagad vārnām ir ligzdošanas laiks, tāpēc viņas ir īpaši aizdomīgas un niknas. Jāpaciešas, kamēr izšķilsies mazuļi, iemācīsies lidot un atstās ligzdu, tas ir aptuveni līdz jūnija vidum. Tad vārnām vajadzētu pierimt.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • lol
  +1

  lol

  tak martinjam ritinam vajadzeja zvanit vins zinas ko darit:)

  27.04.2015 21:05

 • Ruta
  0

  Ruta

  Vārnas nevajaga baidīt ,apmētāt ar dažādiem priekšmetiem,nevajaga vicināties ar rokām .Vārnas to uztvers kā draudu .Īpaši ligzdas ,vai mazo vārnēnu tuvumā.Tā rīkojas jebkura dzīva radība.Un kādēļ nojaukt ligzdas?Tas tikai vēl vairāk saniknos putnus.

  27.04.2015 20:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas