Ādažu ezera ledu okupējuši pārgalvīgi ”driftotāji”

0 komentāri

Ja viena cilvēka izklaide traucē daudzu citu cilvēku mieram un atpūtai, tad diemžēl jāiejaucas policijai. Ādažos likumsargi uzsākuši biežākas patruļas vietējo ezeru tuvumā, jo pārgalvīgu autobraucēju uz ledus pēdējās dienās netrūkst. Viņi apdraud gan makšķerniekus, gan slidotājus un galu galā paši sevi.

Jau vairākus gadus pēc kārtas, ja ziemas sals to atļauj, Kadagas ezera ledu iecienījuši auto entuziasti. Tas ir braukšanai pateicīgs – ar nelielu saliņu, kurai apkārt izveidota trase.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz ezera ir viegla uzbraukšana un nobraukšana, nekādu straumju, un tas atrodas relatīvi nomaļā vietā. Relatīvi tāpēc, ka pēdējā laikā Kadagā sabūvētas daudz jaunas mājās, arī ezera tuvumā un iedzīvotājiem, kuri dodas uz ledus slidot, makšķerēt vai spēlēt hokeju, nelegālie ”driftotāji” sākuši traucēt.

Ādažu pašvaldības policija nevar nereaģēt uz šādiem izsaukumiem un regulāri dodas padzenāt pārgalvīgos braucējus.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas