Aculiecinieks: Gan bei restorānā sievietes civilajā pēta dokumentus un kaut ko rēķina

2 komentāri

”Pavāri kaut ko smej, pa vidu milzīgs policists visu vēro, darbinieki staigā ar mapītēm, dokumentiem. Pirmajā brīdī šķiet, ka restorāns strādā, jo pilns ar cilvēkiem. Pie galda sievietes civilajā apģērbā pēta dokumentus un kaut ko rēķina,” portālu Skaties.lv informēja aculiecinieks.

Skaties.lv jau ziņoja, ka tiek veiktas kratīšanas Gan bei restorānos, kas atrodas tirdzniecības centros Alfa, Domina, Origo un Riga Plaza, liecina portāla Skaties.lv rīcībā esošā informācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Alberts Dinters, Bez Tabu

Foto: Alberts Dinters, Bez Tabu

Neoficiāla informācija liecina, ka Gan bei restorānos pārbaudes veic Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policija saistībā ar nodokļu un nodevu pārbaudēm. Valsts ieņēmumu dienests (VID) šo informāciju nedz noliedz, nedz apstiprina. Zināms, ka VID plašāku informāciju šādos gadījumos nevar sniegt, jo to liedz likums par nodokļiem un nodevām. VID plašāku informāciju varētu sniegt šīs darba nedēļas beigās.
FOTO: Aculiecinieka foto, speciāli Skaties.lv

FOTO: Aculiecinieka foto, speciāli Skaties.lv

2 komentāri

TOP komentāri

 • anna
  0

  anna

  Varbut tapec ka spice ari ir gan bei?!! :D

  10.12.2014 20:32

 • Dace
  0

  Dace

  Prichom bilde no spices?

  10.12.2014 19:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas