Aculieciniece: Ēkā, kur atrodas Maxima, liesmas plosījās piecu metru augstumā

1 komentārs

Liesmas ēkā Maskavas ielā, kuras pirmajā stāvā atrodas arī lielveikals Maxima, plosījušās aptuveni piecu metru augstumā, stāsta aculieciniece Liene.

Jau ziņojām, ka Rīgā, Maskavas ielā trešdienas vakarā aizdedzies veikals Maxima. Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka notikuma vietu devušās deviņas automašīnas un 42 ugunsdzēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā ugunsgrēks plosījās 120 kvadrātmetru platībā, no kuriem 100 kvadrātmetru platība dega ēkas otrajā stāvā, bet vēl 20 kvadrātmetru platībā – nama jumts.

Noskaidrots, ka ugunsgrēka iemesls ir īssavienojums ēkas otrajā stāvā.

Nama pirmajā stāvā atrodas lielveikals Maxima, bet otrajā – apģērbu un mēbeļu veikali, kā arī solārijs.

Informācija par ugunsgrēku saņemta neilgi pēc plkst 19:00. Veikala apsargam izdevies savlaicīgi veikt cilvēku evakuāciju.

VUGD informē, ka plkst.21.12 izdevies ierobežot liesmu izplatību. Kopējā degšanas platība bijusi 120 kvadrātmetru liela – 100 kvadrātmetri ēkas 2.stāvā un jumts 20 kvadrātmetru platībā. Turpinās ugunsgrēka likvidācijas darbi.

Uz vietas strādāja deviņi transportlīdzekļi un 42 ugunsdzēsēji.

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • MO
    0

    MO

    Laikam jau tas Maximas tīks ir nolādēts!!! :D Nav ko daudz di****s, tak nojauciet visas Maximas un miers. Ka nav tad nav.

    14.01.2015 22:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas