Absurda situācija Līgatnē! Cilvēkiem jāriskē ar dzīvību, lai tiktu uz darbu

1 komentārs

Pamesti vilcienu vagoni sadalījuši Līgatnes pilsētu divās daļās. Vietējie tagad lien zem sastāviem vai tiem pāri, lai tiktu uz skolu, darbu un veikalu. Kad vagoni atkal izkustēsies un cilvēki varēs brīvi pārvietoties, nezina neviens.

Gandrīz kā Berlīnes mūris Līgatnes pilsētai pa vidu jau vairākas dienas stāv vagonu sastāvs, liedzot iedzīvotājiem brīvi pārvietoties no viena apdzīvotās vietas gala uz otru, turklāt aptuveni 700 cilvēkiem ierobežojot pieeju dzelzceļa stacijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pavisam neapskaužama situācija izveidojusies pagājušajā nedēļas nogalē, kad sasnidzis sniegs. Tas pamatīgi apgrūtinājis pārvietošanos un nu jau sliežu šķērsošana vilcienam pa vienu vai otru galu vietējiem šķiet kā neiespējamā misija. Daudzi lien zem vagoniem, riskējot ar dzīvību.

Izrādās, – problēma ar pamestiem vagoniem šajā vietā nav pirmo gadu.

Pašvaldībā stāsta, ka ar Latvijas Dzelzceļu par šo jautājumu ir diskutēts, bet patiešām konkrēta risinājuma nav.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Grūtniece
    0

    Grūtniece

    Vakar atkal saskāros ar šo situāciju - atbraucu ar dienas vilcienu uz Līgatni, izkāpu no tā un ieraudzīju, ka priekšā nāksies šķērsot divus vilcienu sastāvus! Un tagad iedomājieties - man kā grūtniecei ar lielo vēderu jāmetas tupus un jālien cauri pa apakšu - vai tas ir normāli! Biju ļoti dusmīga uz šo mūžīgi neatrisināto situāciju Līgatnē!

    23.02.2016 13:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas