87% Latvijas iedzīvotāju tuvākajā laikā ņemt aizņēmumu neplāno

0 komentāri

Jau ilgstoši Latvijā turpinās kreditēšanas kritums – naudu nesteidz aizņemties ne uzņēmēji, ne iedzīvotāji. Bažas par to paudusi Latvijas Banka, kas norāda, ka vāja kreditēšana apdraud turpmāko ekonomikas izaugsmi.

Desmitā daļa – 8% – Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atzīst, ka apsver iespēju tuvākajā laikā ņemt kredītu.

Tikmēr absolūtais vairākums 87% tuvākajā laikā ņemt aizņēmumu neplāno. Vēl 5% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Bet runājot par jau paņemto kredītu atmaksu – 7% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atzīst, ka paši nav spējuši atmaksāt paņemto finanšu aizņēmumu.

Vēl 44% norāda, ka viņu radu, draugu, paziņu lokā ir kāds, kurš nav spējis atmaksāt kredītu.

Tikmēr 37% aptaujāto norāda, ka nezina nevienu, kurš nav spējis atmaksāt aizņēmumu, bet desmitā daļa 12% iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas