86 gadus vecs latvietis paņem visu iedzīvi un no Floridas pārceļas uz Latviju

1 komentārs

Georgs Ričijs (Richy) pirms pāris nedēļām ar visu savu iedzīvi atbraucis uz Latviju no Floridas. Viņa vecāki uz Ameriku izceļoja vēl tālajā 1903. gadā.

Sirmgalvi, braucot gar meža ceļu, satika TV3 žurnālists Arnis Krauze. Sirmgalvis esot pastāstījis, ka viņa vecāki uz Ameriku pārcēlās pirms vairāk nekā gadsimta, jo Georga tēvs neesot vēlējies dienēt cara armijā. Tagad, Georgs, sirmgalvis cienījamā 86 gadu vecumā, kopj senču īpašuma apkārtni un iekārto savu vagoniņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban mājvietā ir ievilkta elektrība, un vīrs darina karoga mastu, kurā plīvot Latvijas karogam, kā tas esot bijis līdz 1940. gadam. Georgs grasās iegūt arī Latvijas pilsonību, un tagad notiek ”papīru kārtošana”.

Šī ir viņa pirmā vasara Latvijā, un drīz sirmgalvim pievienosies arī viņa kundze.

Foto avots: Arnis Krauze/Facebook

Foto avots: Arnis Krauze/Facebook

1 komentārs

TOP komentāri

  • Zane
    0

    Zane

    foto avots nav "es mīlu latviju", bet Arnis Krauze no Instagram. čok čok

    29.04.2015 09:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas