77% iedzīvotāju uzskata, ka neizdosies atrisināt problēmu ar VID ”melno sarakstu”

0 komentāri

Finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai iesniegtajā iespējami negodprātīgo Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku sarakstā iekļauti 29 darbinieki.

Finanšu ministre uzdevusi VID vadītājai Inārai Pētersonei līdz 1.maijam nodrošināt, ka tie darbinieki, uz kuriem kritusi nopietna aizdomu ēna, dienestā vairs nestrādā. Situāciju analizē arī KNAB.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

TNS pētīja, vai pēc iedzīvotāju domām atbildīgajām iestādēm izdosies atrisināt problēmu ar negodprātīgajiem darbiniekiem VID.

Tikai 14% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka atbildīgajām iestādēm izdosies atrisināt problēmu ar negodprātīgajiem darbiniekiem VID.

Tikmēr lielākā daļa (77%) ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl desmitā daļa (9%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas