74% iedzīvotāju uzskata, ka Parlamentāro izmeklēšanas komisiju darbs neko nedos

0 komentāri

Jaunievēlētā – divpadsmitā – Saeima izveidojusi divas parlamentārās izmeklēšanas komisijas: Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija un Parlamentārās izmeklēšanas komisija, kas izvērtēs bankas Citadele pārdošanu. Pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta aptauja liecina, ka 74% aptaujāto uzskata, ka nekādi būtiski rezultāti šo komisiju darbā nav gaidāmi.

Tikai 13%  Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāju uzskata, ka izveidotajām komisiju darbībām būs kādi reāli rezultāti, bet vēl 13% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Jau ziņots, ka Citadeles pārdošanas komisija izveidota, lai izvērtētu valstij piederošo 75% bankas Citadele akciju pārdošanas procesa virzību, pārdošanas cenas un tālākpārdošanas aizlieguma termiņa noteikšanas kritērijus, akciju pārdošanas līgumā ietvertos noteikumus, izdevumus pārdošanas konsultantiem un sabiedrisko attiecību pakalpojumiem pārdošanas procesā.

Savukārt Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisija izveidota par Latvijas valsts rīcību, izvērtējot 2013. gada 21. novembrī notikušās traģēdijas Zolitūdē cēloņus, un turpmākajām darbībām, kas veiktas normatīvo aktu un valsts pārvaldes un pašvaldību darbības sakārtošanā, lai nepieļautu līdzīgu traģēdiju atkārtošanos. Tāpat parlamentārā izmeklēšana norisināsies par darbībām minētās traģēdijas seku novēršanā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas