69% iedzīvotāju Putinam līdzīgo lelli vērtē kā provokatīvu

0 komentāri
69% iedzīvotāju Putinam līdzīgo lelli vērtē kā provokatīvu
FOTO: LETA

Plašu rezonansi publiskajā telpā pēdējās dienās izpelnījusies instalācija Disidents. Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam līdzīgā lelle Stūra mājas pagalmā vairākkārt gan uzstādīta, gan ņemta nost. 

41% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā ir informēti par šo instalāciju un peripetijām ap to. Vēl
36% aptaujāto par to ir kaut ko dzirdējuši. Bet ceturtā daļa jeb 23% respondentu par instalāciju Disidents nav informēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākā daļa 69% no tiem, kuri ir informēti par instalāciju, piekrīt viedoklim, ka šī mākslas akcija ir provokatīva. Piektā daļa 18% neko provokatīvu instalācija nesaskata. Vēl 13% nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Jau ziņots, ka ceturtdien, 21. maijā, pēc Valsts nekustamo īpašumu (VNĪ) lūguma nozāģēts Stūra mājas pagalmā esošais krusts, pie kura bija piesista skandalozā, Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam līdzīgā lelle. Drošības policija arestējusi biedrības GVD Baltija pārstāvi Staņislavu Bukaini.

Ne šī instalācija, ne pagalmā izvietotais automašīnas vraks un fotogrāfijas no pagalma nav aizvākti, izstādes organizatori atrodas pagalmā un sarunājas ar izstādes apmeklētājiem, kurus interesē, kāpēc krusts ir novākts.
0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas