69% iedzīvotāju Putinam līdzīgo lelli vērtē kā provokatīvu

0 komentāri

Plašu rezonansi publiskajā telpā pēdējās dienās izpelnījusies instalācija Disidents. Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam līdzīgā lelle Stūra mājas pagalmā vairākkārt gan uzstādīta, gan ņemta nost. 

41% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā ir informēti par šo instalāciju un peripetijām ap to. Vēl
36% aptaujāto par to ir kaut ko dzirdējuši. Bet ceturtā daļa jeb 23% respondentu par instalāciju Disidents nav informēti.

Lielākā daļa 69% no tiem, kuri ir informēti par instalāciju, piekrīt viedoklim, ka šī mākslas akcija ir provokatīva. Piektā daļa 18% neko provokatīvu instalācija nesaskata. Vēl 13% nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Jau ziņots, ka ceturtdien, 21. maijā, pēc Valsts nekustamo īpašumu (VNĪ) lūguma nozāģēts Stūra mājas pagalmā esošais krusts, pie kura bija piesista skandalozā, Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam līdzīgā lelle. Drošības policija arestējusi biedrības GVD Baltija pārstāvi Staņislavu Bukaini.

Ne šī instalācija, ne pagalmā izvietotais automašīnas vraks un fotogrāfijas no pagalma nav aizvākti, izstādes organizatori atrodas pagalmā un sarunājas ar izstādes apmeklētājiem, kurus interesē, kāpēc krusts ir novākts.
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas