59% iedzīvotāju uzskata, amatpersonām ir jāatbild par Zolitūdes traģēdiju

0 komentāri

Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija gatavojas publicēt savu gala ziņojumu, kurā tā iekļāvusi par traģēdiju politiski un morāli atbildīgās personas.

Tostarp ir gan bijušais premjers Valdis Dombrovskis un bijušie ekonomikas ministri – Artis Kampars un Daniels Pavļuts, arī Ekonomikas ministrijas valsts sekretāri – Juris Pūce un Anrijs Matīss, kā arī Rīgas Pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vai, iedzīvotāju skatījumā, kādam no viņiem būtu jāuzņemas īpaša atbildība?

Lielākā daļa jeb 59% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka kādai no nosauktajām personām būtu jāuzņemas īpaša atbildība par Zolitūdes traģēdiju.

Ceturtā daļa 23% ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl piektajai daļai 18% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas