43% Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka šogad Jāņu svinēšanai plāno tērēt līdz 30 eiro

0 komentāri

Jau šodien daudzviet Latvijā notiek ielīgošanas pasākumi. Kā iedzīvotāji svin Līgosvētkus un kādas summas Jāņu svinēšanai plāno tērēt?

Aptaujātie Latvijas iedzīvotāji visbiežāk norādījuši, ka šogad Jāņus plāno svinēt ģimenes un draugu lokā (58%). 23% aptaujāto atbildējuši, ka to darīs, izbraucot dabā. Retāk iedzīvotāji norādījuši, ka plāno apmeklēt šim nolūkam organizētus publiskus pasākumus (9%) vai arī plāno Jāņus svinēt mājās, skatoties Jāņiem veltītas televīzijas pārraides (8%).

Jāņus svinēt vienatnē plāno 2% Latvijas iedzīvotāju, savukārt Jāņus svinēt ārzemēs plāno 1% iedzīvotāju. 9% iedzīvotāju norādījuši, ka šogad Jāņus svinēt neplāno, bet vēl 4% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa jautājumā, kā šogad plāno svinēt Jāņus.

Bet, runājot par summām, kādas šogad plāno tērēt iedzīvotāji – 43% aptaujāto atzinuši, ka šogad Jāņu svinēšanai plāno tērēt līdz 30 eiro. 28% tērēs no 31 līdz 60 eiro. Vēl 13% iedzīvotāju – no 61 līdz 100 eiro, bet 4% no 101 līdz 150 eiro.

Pavisam nedaudzi – 1% aptaujāto svinībām tērēs no 151 līdz 200 eiro un tikpat daudzi (1%) tam atvēlēs vairāk nekā 200 eiro. Tikmēr desmitajai daļai (10%) iedzīvotāju nav priekšstata par to, cik viņi šogad plāno iztērēt Jāņu svinēšanai.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas