36% iedzīvotāju atbalsta 200 eiro pabalsta piešķiršanu bēgļiem

0 komentāri

Ekonomikas ministrija rosina ieviest vienreizēju pabalstu 200 eiro apmērā bēgļiem un personām, kuras ieguvušas alternatīvo statusu mājokļa pirmās īres iemaksas vai garantijas segšanai.

Skaidrības par to – kad šī nauda tiks iedalīta un kurš šo procesu pārraudzīs nav – Ekonomikas ministrija vēlas nodot to Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rokās, bet tā, savukārt, šo procesu pārņemt neraujas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr TNS veiktā aptauja liecina, ka trešā daļa (36%) Latvijas iedzīvotāju atbalsta Ekonomikas ministrijas ierosinājumu.

Turklāt no šiem 36% 8% atzīmējuši, ka summa ir jāpalielina, jo tā ir pārāk maza pirmās īres iemaksas segšanai; 21% iedzīvotāju atzīmējuši, ka ar 200 eiro pietiek, un 7% norādījuši, ka summa ir jāsamazina, jo var atrast lētākus dzīvokļus.

Tomēr nedaudz vairāk kā puse (55%) Latvijas iedzīvotāju neatbalsta šāda pabalsta ieviešanu, bet 9% nav viedokļa.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas