2015. gads Latvijā ienāks ar atkusni

0 komentāri

Ziemas laika apstākļi, kas mūsu reģionā pakāpeniski nostiprinājās Ziemassvētkos, pirms gadumijas jau atkāpsies. Jau šodien no ziemeļrietumiem Latviju šķērso mākoņu un nokrišņu zona, vējš iegriežas no rietumu puses un Ventspilī jau priekšpusdienā gaisa temperatūra paaugstinājās virs nulles.

Šis process pakāpeniski turpināsies un 2014. gada pēdējā dienā aptvers visu Latvijas teritoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nokrišņu mākoņiem šķērsojot Latvijas teritoriju, pirms atkušņa iestāšanās sniega segas biezums vēl palielināsies – 30. decembrī dienā intensīvāk snigs Kurzemē, bet 30. decembra vakarā un 31. decembrī – valsts centrālajos un austrumu rajonos. Sniegs gan pakāpeniski pāries slapjā sniegā un pat lietū. Vietām veidosies arī apledojums, atsevišķos rajonos Vecgada dienā gaidāma arī migla.

Atkusnis Latvijā saglabāsies arī 2015. gada pirmajās dienās. 1. janvārī nokrišņu būs maz, bet turpmākajās dienās gaidāms lietus un slapjš sniegs, 2. janvārī piekrastes rajonos arī dienvidrietumu vēja brāzmas sasniegs 20-22 m/s.

No jauna ziemeļu vēji Latvijā iegriezīsies ap 5. janvāri, kad teritorijas lielākajā daļā atkal piesals un naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz -5…-9 grādiem, piekrastes rajonos gan saglabāsies pozitīva temperatūra. Gaidāms arī sniegs. Tomēr stabili ziemas laika apstākļi nav gaidāmi, jo janvāra pirmās dekādes izskaņā Latvijā atkal gaidāma siltāku gaisa masu ieplūšana.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā