16% iedzīvotāju domā, ka Dombrovskim jāturpina darbs Latvijas politikā

0 komentāri

16% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka ekspremjeram Dombrovskim vajadzētu turpināt darbu Latvijas politikā, liecina telekanāla LNT un pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikmēr 37% sliecas par labu tam, ka ekspremjeram vajadzētu ieņemt amatu Eiropas Savienības struktūrās. Gandrīz pusei jeb 47% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Ņemot vērā lielo pieredzi un atpazīstamību Eiropas savienībā, ekspremjeram Valdim Dombrovskim ir iespējas iegūt kādu no ietekmīgākajiem eirokomisāra portfeļiem – šādas prognozes izskan šobrīd. Jau ziņots, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma atzina, ka ir pamats domāt, ka V. Dombrovskim izdosies iegūt kāroto finanšu un ekonomikas bloka eirkomisāra portfeli.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas