14 gadus veca meitene internetā apkrāpj jaunās māmiņas

12 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis satrauktas ziņas no vairākām jaunajām māmiņām, kuras interneta forumos saskārušās ar krāpniecību. Izrādās, ka interneta forumos izmantota māmiņu labvēlība un vēlme palīdzēt.

Gita ir viena no jaunajām māmiņām, kura dažādos māmiņu forumos pamanījusi aizdomīgus sludinājumus, kuros aicina it kā ziedot bērna drēbītes trūcīgai ģimenei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tiek ielikts sludinājums: es esmu māmiņa ar mazu bērnu, esmu vientuļa, nepietiek naudas, vai varat palīdzēt?(..) Tad mammas ar labām sirdīm, kāda šajā gadījumā biju arī es, atsaucas un ziedo savas drēbītes. Kad šīs drēbītes tiek saņemtas, tad tās tiek ievietotas no citiem profiliem, citās grupās, kur tālāk jau tiek tirgotas,” stāsta Gita.

Shēma pēc kuras darbojas iespējamās krāpnieces, nemitīgi atkārtojas. Jaunajām māmiņām tiek lūgts, lai viņas drēbītes nogādā Sauriešos, Burtnieku ielā. Kad tas izdarīts, jāpiezvana 14 gadus vecajai meitai, tad meita nonāk lejā, savāc drēbītes un jau nākamajā dienā drēbītes internetā tiek pārdotas.

Bez Tabu devās skaidrot, kas tad īsti ir šī 14 gadus vecā meitene.

Kā stāsta meitenes mamma, viņa par šādu krāpšanos nav zinājusi.

”Es ļoti atvainojos meitas vārdā. Viņa ir izdzēsusi visus profilus, kas bija izveidoti. Viņa sola tā vairs nedarīt,” apsolījusi meitenes mamma.

Vairāk par krāpšanās shēmu skaties pievienotajā video!

12 komentāri

TOP komentāri

 • Peteris
  0

  Peteris

  Kārtējais ""ĪSTENO LATVIEŠU"" tipiskais izgājiens -- otru norīt! Izejot no videomateriāla izriet, ka māmiņu kurām ir liekas drēbītes ir daudz....
  Man šīm bļāvējām un raidījuma ražotājiem ir viens jautājums -- KĀPĒC neviena/s nesūdz tiesā humpalu tirgoņus? Tās taču arī atdod, pieved, pie..... par velti, bet pēc tam pārdod.
  Izskatās, ka tā vietā lai izmantotu jau izveidotu sistēmu, Bērnam paskaidrotu ko un kā pareizi darīt, lai pilnveidotu sistēmu... mūsu "varonīgie" masu mēdiji aizelsušies skrien noriet un vēl pie policijas luncināties! Pretīgi. Policija, kura nevar ar točkām tikt galā nu jāskrien pie kārtējā "masu"mēdiju rupora.
  Esmu sen novērojis, ka latvija ir paradoksu valsts. Vecā Eiropā "sensāciju" jaunieša iniciatīva tiek visādi stimulēta, bet te .....iemīcīta līdz ausīm, kā minimums.
  Varbūt šie "sensāciju" mednieki var palīdzēt jaunietei pilnveidot jau izveidoto.... kaut vai palīdzot ar pilnvērtīgām juridiskām konsultācijām un biznesa inkubatoriem! Padomājiet! Lai veicas!

  06.02.2015 16:20

 • Vita
  0

  Vita

  Palīdziet labāk Kalnciemā dzīvojošai ģimenei,nekā ´biznesmenēm' .

  06.02.2015 15:45

 • Vita
  0

  Vita

  Es ar uzskatu ,ka vajadziga nauda dzīvošanai.Un māte pati tās drēbītes tirgoja nejau meita.

  06.02.2015 15:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas