10 miljoni algām ir par maz, uzskata mediķi

2 komentāri

Mediķu arodbiedrība turpina gatavoties streikam, jo uzskata, ka ar 10 miljoniem eiro, kurus ārstiem vakar apsolīja valdība, algu pieaugumam nepietiek.

Arodbiedrība šodien nolēmusi iesniegt Veselības ministrijai savas prasības par algu pieaugumu 10% apmērā, kam būtu nepieciešami 22 miljoni eiro, un nolēmusi sākt pirmsstreika sarunas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat no ministrijas tiks prasīts skaidrs plāns, kā šī nauda tiks sadalīta un kā tā nonāks līdz pašiem darbiniekiem.

Arodbiedrība vēlas runāt arī par atbalsta personāla algu paaugstināšanu. Galīgo lēmumu par turpmāko rīcību – streikot vai nē – arodbiedrība plāno pieņemt līdz 30. novembrim.

2 komentāri

TOP komentāri

  • Es
    +1

    Es

    Ilona, vai tu strādā medicīnas nozarē? Domāju, ka nē, ja spēj šādi izteikties. Esošie un topošie mediķi iegulda tik daudz darba, lai spētu palīdzēt tiem, kam tas ir vajadzīgs, bet saņem mazāk, kā parasts pārdevējs veikalā. Tad kur ir loģika? Kāpēc tad mums ir jāziedo ntie savas dzīves gadi, lai pēc tam saņemtu grašus par to? Tā ir vistīrākā negodība.

    17.11.2015 21:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas