Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Latvijā

Ģimenes ārsti nākamnedēļ sāks beztermiņa streiku; pacientiem sniegs tikai neatliekamo palīdzību

Ģimenes ārsti nākamnedēļ sāks beztermiņa streiku; pacientiem sniegs tikai neatliekamo palīdzību 5

Nākampirmdien ģimenes ārsti gan pilsētās, gan laukos uzsāks beztermiņa streiku. Tā laikā pacienti var rēķināties ar palīdzību tikai kritiskās situācijās. Veselības ministre Anda Čakša paziņojusi, ka neredz pamatu ģimenes ārstu streikam. Ministres nostāju atbalsta arī premjers Māris Kučinskis. Tikmēr Ārstu biedrībā uzskata, ka ģimenes ārstu un Veselības ministrijas attiecībās ir strupceļš.

Jūrmalas ugunsgrēka sekas: VVD uzdod uzņēmumam no Rīgas aizvākt 1000 tonnas lietotu riepu

Jūrmalas ugunsgrēka sekas: VVD uzdod uzņēmumam no Rīgas aizvākt 1000 tonnas lietotu riepu

Milzīgus lietoto riepu krāvumus uzdots aizvākt Rīgā, Starta ielā. To noteicis Valsts vides dienests, vienlaikus uzsākot administratīvo lietvedību. Riepu glabātājam bija atļauts šajā teritorijā glabāt ne vairāk kā 30 tonnas riepu, taču teritorijā atradušās aptuveni 1030 tonnas. Satraukums par šo riepu krāvumu aizsācies pēc degošās izgāztuves Jūrmalā.

Kamēr politiķi strīdas, kurš atbildīgs par ugunsgrēku, izdegušajā Slokas izgāztuvē vidi aizvien gandē atkritumi

Kamēr politiķi strīdas, kurš atbildīgs par ugunsgrēku, izdegušajā Slokas izgāztuvē vidi aizvien gandē atkritumi

Kopš vērienīgā ugunsgrēka Slokas nelegālajā izgāztuvē pagājušas deviņas dienas, bet notikuma vietā aizvien ir pamatīga postaža. No dzēšanas darbiem izveidojies dīķis, kurā mērcējas izdegušās atkritumu kaudzes. To sastāvā baterijas, aerosola pudeles – bīstamie atkritumi. Vietējie sašutuši, ka neviens nav informējis, vai indīgie dūmi nav kaitējuši pašaudzētajiem dārzeņiem. Tikmēr emocijas uzbangojušas arī politiķu vidū.

“Uztaisa nelegālu izgāztuvi, bet valsts samaksā!” Valdība piešķir 700 000 eiro Jūrmalas ugunsgrēka seku likvidēšanai

"Uztaisa nelegālu izgāztuvi, bet valsts samaksā!" Valdība piešķir 700 000 eiro Jūrmalas ugunsgrēka seku likvidēšanai 35

Lai likvidētu Jūrmalas ugunsgrēka sekas, valdība piešķīrusi 700 000 eiro. Nauda paredzēta degušās nelegālo atkritumu glabāšanas vietas attīrīšanai. Izdevumus vēlāk plānots piedzīt no teritorijas apsaimniekotāja. Taču uzņēmums jau paziņojis, ka tam nav naudas seku likvidēšanai. Atsevišķi ministri šādu rīcību ir nosaukuši par cūcību.

Spēja just to, ko jūt citi. “Cilvēcības skoliņā” bērniem caur saskarsmi ar dzīvniekiem māca emocionālo inteliģenci

Spēja just to, ko jūt citi. "Cilvēcības skoliņā" bērniem caur saskarsmi ar dzīvniekiem māca emocionālo inteliģenci 3

Prieks, izbrīns, bailes, bēdas, kauns, riebums, nicinājums, dusmas, satraukums – mūsu dzīve nav iedomājama bez emocijām. Tā kā nav iespējams gūt emocionālu piesātinājumu tikai no pozitīvām emocijām vien, tās nepārtraukti mijas ar mūsu pārdzīvojumiem. Šis ir stāsts par cilvēcību, pārdzīvojumiem un to, kā augam caur tiem.