Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Latvijā

Abu Meri par diplomātisko skandālu: Jautājums ir par attieksmi pret sievieti, kura negribētu izģērbties visu priekšā

Abu Meri par diplomātisko skandālu: Jautājums ir par attieksmi pret sievieti, kura negribētu izģērbties visu priekšā 2

Diplomātisks skandāls. Īsi pirms Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītes Apvienotajos Arābu Emirātos šī valsts iesniegusi Latvijai notu. Saskaņā ar notu, kura iesniegta Ārlietu ministrijā, par nepieņemamu nosaukta situācija, kad starptautiskajā lidostā “Rīga” Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecei Latvijā, veicot drošības pārbaudi, nav tikušas respektētas musulmaņu tradīcijas un viņas diplomātiskā imunitāte.

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem!

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret "oligarhu lietas" izbeidzējiem!

“Mans vērtējums ir tāds, ka prasās atsevišķs kriminālprocess pret šīs lietas izbeidzējiem, pēc atsevišķas krimināllietas pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem par nozieguma slēpšanu,” sarunā ar LNT Ziņām norāda bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Juta Strīķe.

Pārsteidzoši! Policists, kurš brīvajā laikā raksta dzeju, jau nodēvēts par literatūras tīrradni

Pārsteidzoši! Policists, kurš brīvajā laikā raksta dzeju, jau nodēvēts par literatūras tīrradni 1

“Ik pa laikam dalāmies ar mūsu rindās esošo policistu stāstiem par dažādiem notikumiem Rīgas pilsētā. Šoreiz vēlējāmies padalīties ar kādu Rīgas pašvaldības policista – Jāņa Tomaša – stāstu, kurš nesen ir izdevis savu pirmo grāmatu ”Melnie darba cimdi”. Policists dzejnieks nodēvēts par tīrradni literātu vidū un nu gatavojas izdot otru grāmatu, kurā būs saklausāmas policista dvēseles atbalsis,” raksta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji.

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā “Rīga” liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā "Rīga" liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai 5

Apvienoto Arābu Emirāti (AAE) iesnieguši Latvijai notu par nepatīkamu incidentu lidostā “Rīga”. Jaunieceltajai vēstniecei Hananai Halfanai Obaida Ali al Madhanai lidostas drošības dienesta darbinieki likuši noģērbt tradicionālo islāma apģērbu un galvassegu, ignorējot sievietes lūgumu to darīt sievietes klātbūtnē un nost no citu ļaužu acīm, ziņo nra.lv.