Žurnālistus aicina nekavējoties ziņot VID par personām, kuru vārdi atrodami “Panamas dokumentos”

0 komentāri

Lai Valsts ieņēmumu dienests (VID) varētu pārbaudīt, vai notikusi izvairīšanās no nodokļu maksāšanas, žurnālistiem, kuru rīcībā ir tā sauktie “Panamas dokumenti”, ir jāvēršas VID, informējot par tajos atrodamajiem Latvijas iedzīvotāju vārdiem.

Šādu aicinājumu raidījumā 900 sekundes izteica Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītājs Viesturs Burkāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viesturs Burkāns:
Tā lietu kārtība būtu šāda, ka būtu vēlams, lai tās personas, kuru rīcībā šobrīd ir informācija par Latvijas rezidentiem, šo informāciju nekavējoties iesniegtu Valsts ieņēmumu dienestā, kur varētu veikt nodokļu auditus un nonākt pie slēdziena, kurš un par kādu summu ir apkrāpis valsti. Pēc tam Valsts ieņēmumu dienestam vajadzētu risināt jautājumu par to, vai vērsties ar attiecīgiem materiāliem Finanšu policijas pārvaldē.

Kas “Panamas dokumentos” minēts saistībā ar Latviju, žurnālisti, kuri tos pētījuši, sola atklāt rīt.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas