Zog, lai varētu nakšņot siltā cietumā

0 komentāri

Kāds Ogres klaidonis izlēmis, ka uz ielas ziemā būs auksti, tāpēc pēc iespējas ātrāk jāiekārtojas kādā siltā vietā. Viņaprāt visvieglāk bija tikt cietumā, ko viņš arī centās izdarīt.

Bija svētdiena, kad vispirms veikala darbinieku un pēc tam jau policistu gādīgajās rokās nonāca kāds 31 gadu vecs Ogres iedzīvotājs, kurš bija pamatīgā alkohola reibumā, taču neraugoties uz to bija pamanījies vietējā veikalā savās rokās sagrābt četras pudeles grādīgās dziras. Taču tās viņš nebija ņēmis dzeršanai. Kolīdz nonāca iecirknī aiz restēm, viņš spēra ārā savas patiesās vēlmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, ka policisti ne jau pirmo reizi redz līdz baltajām pelītēm nodzērušos klientus, tādēļ vispirms ļāvuši viņam atžirgt no vairāk nekā divu promiļu dzēruma, un pēc tam jaunais vīrietis jau dziedājis pavisam citu dziesmu – jā, māju viņam neesot, esot aizgājis no ģimenes, alkohols garšojot, taču cietumā iet gan negriboties.

Likumsargi gan viņu pabaidījuši, ka tad, ja zagšana turpināsies, var nākties izbaudīt, ka aiz restēm dzīve nav nekāda saldā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas