Zilupē atklāj marihuānas siltumnīcu

0 komentāri

Veicot pārbaudes Zilupē, Ludzas policijas iecirkņa darbinieki atklājuši vērienīgu marihuānas audzētavu. Kāds vīrietis to bija izvietojis dažādās saimniecības telpās, tostarp mājas bēniņos un siltumnīcā.

”Dažādās saimniecības telpās – šķūnī, mājas bēniņos, siltumnīcā – policisti konstatēja marihuānai līdzīgus augus – daļa no tiem auga siltumnīcā, vēl daļa tika kaltēti bēniņos, bet cita atradās mājās jau izkaltētā un sasmalcinātā veidā. Klāt šiem atradumiem nāca arī nelikumīgi glabāta munīcija, kas tika atrasta tur pat mājā,” ziņo policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1978. gadā dzimis vīrietis, kura īpašumā atrasta nelegālā audzētava, savu vainu atzīst. Viņam draud kriminālatbildība gan par aizliegto vielu glabāšanu un audzēšanu, gan par nelikumīgās munīcijas glabāšanu. Uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana. Izņemtie kaņepju augu nosūtīti ekspertīzei.

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas