Ziepniekkalnā nodedzina četras automašīnas

0 komentāri

Briņģu ielā, Ziepniekkalnā naktī uz ceturtdienu, 21.augustu, kūries pamatīgs ugunskurs – kādā šķietami slēgtā teritorijā sadegušas veselas četras automašīnas. Liesmas acīm redzot sākušas izplatīties no mersedesa, nelaimē līdzi paņemot trīs apkārt stāvošos spēkratus – VW, Mitsubishi un Infiniti no kuriem maz palicis pāri. 

Parasti šī stāvvieta ir automašīnu pilna, taču šoreiz dažiem cilvēkiem vienkārši paveicies, piemēram Gints it kā instinktīvi jutis, ka labāk šoreiz auto te nevajadzētu atstāt.

Cilvēkiem, kuri te tur savus auto, patiesībā nav ne jausmas, vai naktī kāds teritoriju vispār sargā. Šis jautājums tagad ir daudzu autoīpašnieku dienaskārtībā jo neviens nevēlās, lai tamlīdzīgas nelaimes atkārtotos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas