Ziepniekkalnā, iespējams, noslepkavota sieviete un līķis sadedzināts

0 komentāri

Brīvdienās Ozolciema ielā, Ziepniekkalnā, nodegušas trīs līdzās esošas dārza mājiņas. Dzēšanas darbu laikā atrasta mirusi sieviete. Pēc vietējo iedzīvotāju domām, notikusi slepkavība un tīša dedzināšana.

Valērijs atbraucis uz Ziepniekkalna dārziņu rajonu pēc tam, kad padzirdējis par trim nodegušām mājiņām. Atnācis skatīties, vai nodedzis nav tieši viņa namiņš, un atviegloti uzelpojis – viņa mājiņa stāv kā stāvējusi, taču nodedzis ir vietējais “palīdzības punkts”, kā to ar ironiju visi dēvē. Proti, – “točka”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

 

Tā esot bijusi ļoti populāra vieta – pēc stāstiem spriežot, lai gan pelnošāko uzņēmumu topos “točkai” nenokļūt, par apgrozījumu nevarēja sūdzēties.

Sadegušajā “točkas” namiņā atrastas arī kādas sievietes mirstīgās atliekas. Cilvēki līdz ar to min savas versijas par notikušo.

Tiek izvirzīta versija, ka ugunsgrēks nav noticis neuzmanības dēļ. Tas ir bijis “atentāts” pret “točkas” saimniekiem. Proti, viena no saimniecēm, Olga, nu ir mirusi. Stāsta, ka sievieti ir nodūruši. Otrs saimnieks, Aigars, tagad ir slimnīcā, jo ticis smagi piekauts.

Ja var ticēt raidījuma Degpunktā satiktā vīrieša stāstītajam, – pēc tam, kad sievietei uzbrukts, mājiņa sadedzināta kopā ar viņu. Savukārt Aigaru piekāva, jo viņš kādam vietējam nedeva dziru ”uz parāda”.

Ugunsdzēsēji apstiprina, ka ugunsnelaimes vietā viņi atrada bojāgājušu 50 gadus vecu sievieti. Nelaimes iemeslus skaidros Valsts policija.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas