Ziepniekkalnā aizdegas privātmāja

0 komentāri

Ceturtdien, 4.septembra, gaišā dienas laikā Ziepniekkalnā, Kartupeļu ielā sākās panika – no sākuma kādas privātmājas pagalmā aizdegās grēdā sakrautā malka. Liesmas izplatījās zibenīgi – no malkas ātri vien pārmetoties arī uz dzīvojamās ēkas ārsienu un jumtu.

Rīgas privātmāju rajonos apbūve ir visnotaļ cieša, līdz ar to – uguns vienā sētā nozīmē arī pamatīgu paniku kaimiņmājā. Ja degošās ēkas saimnieki ar mums runāt atteicās, tad kaimiņiene bija krietni vien komunikablāka un pastāstīja, ka pārdzīvojusi pamatīgu izbīli. Uguns kuru katru brīdi varēja pārmesties uz saimniecības ēku viņas pagalmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā iespējamo aizdegšanās iemeslu cilvēki min ļaunprātīgu dedzināšanu – kāpēc un par ko – nevienam gan nav ne jausmas. Nelaimē nonākušie cilvēki paši esot kārtīgi un arī māju cēluši kārtīgi, taču tagad viņus piemeklējis lūk šāds posts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas