Zīdainis guvis smadzeņu satricinājumu, izkrītot no bērnu autokrēsla

0 komentāri

Vidzemē piecus mēnešus vecs mazulis guvis smadzeņu satricinājumu, izkrītot no uz paaugstinājuma novietota bērnu autokrēsla, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Bērns nokritis apmēram no 70 centimetru augstuma un atsities pret zemi. Mediķi atgādina vecākus būt uzmanīgiem un izvairīties no bērnu atstāšanas uz paaugstinājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latgalē kāds 58 gadus vecs vīrietis darba vietā guvis plēstas brūces plaukstā ar muskuļu audu bojājumiem. Vīrietis pats devies uz vietējo slimnīcu, tomēr trauma bijusi nopietna, tāpēc izsaukti NMPD mediķi, kas vīrieti nogādājuši pie speciālistiem Rīgā.

Savukārt Kurzemē slimnīcā ar aizdomām par saindēšanos ar psihotropajām vielām nogādāts 27 gadus vecs vīrietis. Viņš pārradies mājās reibuma stāvoklī, bijušas arī aizdomas par “spaisa” lietošanu, tāpēc radinieki izsaukuši mediķus.

Pagājušajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1090 izsaukumiem, no tiem 138 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas