Zemgalē šogad aizturēti jau 66 kukuļdevēji

0 komentāri

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, šogad Zemgales reģiona pārvaldes policisti aizturējuši jau 66 personas par kukuļdošanu, starp viņiem ir ne tikai autovadītāji, bet arī personas, kurām atsavinātas nelegālās akcizētās preces, kā arī piemēram pēdējais gadījums, kad tika apturēts transportlīdzeklis, aizdomās par tā vadīšanu narkotisko vielu lietošanas iespaidā.

Strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, vakar, 27.jūlijā  Aizkraukles novadā 1959.gadā dzimusī, lai netiktu saukta pie atbildības likuma kārtībā, policistiem mēģināja iedot 300 eiro.

Policisti sievietei atsavināja 10 200 nelegālās cigaretes NZ Super Slim un 111 Quenn Super Slim ar Baltkrievijas akcīzes markām. Savukārt Jelgavā uz Dobeles šosejas tika apturēta automašīna Mercedes Benz Vito 112, kuru vadīja 1976.gadā dzimis vīrietis.

Policistiem radās aizdomās, ka  vīrietis vada transportlīdzekli narkotisko vielu iespaidā. Savukārt autovadītājs, lai netiktu nogādāts uz ekspertīzi narkotisko vielu pārbaudei,  mēģināja policistiem iedot 500 eiro, pēc kā tika aizturēts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas