Zaglis no policijas slēpjas aiz ledusskapja

0 komentāri

Šonedēļ nakts melnumā kāds zaglis spēlēja paslēpes. Viņš no policistiem mēģināja slēpties aiz ledusskapja. Turklāt garnadzim rokās bija nazis, jo viņš nezināja, kurš viņu atradīs – likumsargi vai mājas saimnieki.

Tikmēr kādai Tukuma iedzīvotājai Vinetai sirdi pilda skumjas – viņa pārdzīvo par savu 37 gadus veco dēlu, kurš kārtējo reizi iekūlies nepatikšanās un nonācis policijas iecirknī. Runājot par notikušo, Vineta ir tuvu asarām. Viņa saprot, ka dēls sodu pelnījis, taču mātes sirds tāpat lūst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņas dēls iepriekšējā vakarā mēģinājis apzagt kaimiņu privātmāju, kurā ielauzies pa logu. Pie vīrieša, kurš mēģināja noslēpties aiz ledusskapja, tika atrasts gan nazis, gan projām nešanai sagatavotie saiņi. Vīrietis likumsargiem neesot pretojies.

Mamma atzīst, ka dēls nereti lieto narkotikas, arī viņa draugi ir dažādi. Savukārt viss, kas mazajā dzīvoklīti bijis vērtīgs, tagad ir “aiznests” prom. Māte tomēr cer, ka dēlu neapcietinās un palīdzēs izķepuroties no narkotiku gūsta. Tiesa gan, vīrietis tiek turēts aizdomās arī par citām zādzībām, kā arī par narkotiku lietošanu.

Pašlaik vīrietis ir aizturēts un atrodas izolatorā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas