Zaglis pieturā mēģina “aptīrīt” gulošu jaunieti, bet viņu aptur drosmīgi garāmgājēji

0 komentāri

Aculiecinieki, pamanot, ka kāds vīrietis mēģina apzagt sabiedriskā transporta pieturā gulošu jaunieti, rīkojās drosmīgi un viņu apturēja. 

Zādzības aculiecinieki bija aizturējuši kādu 1967. gadā dzimušu vīrieti. Viņi, garām ejot, pamanījuši, kā aizdomīgs vīrietis pieiet pie kāda 1991. gadā dzimuša jaunieša, kurš sabiedriskā transporta pieturā bija iesnaudies, un pēcāk viņam no kabatas izvilcis mobilo tālruni un naudas maku. Aculiecinieki aizturējuši ļaundari un nodevuši likumsargu rokās. Aizturētais, kurš jau iepriekš vairākkārt sodīts par zādzībām, tika nogādāts policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Policija izteikusi pateicību drosmīgajiem jauniešiem, kuri pamanīja notiekošo un nepalika vienaldzīgi, notvēra zagli un nekavējoties ziņoja policijai par noziegumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas