Zaglis izrauj sievietei no rokām mobilo telefonu un metas bēgt

1 komentārs

Rīgā, Abrenes ielā kāds nezināms vīrietis, pielietojot fizisku spēku, sievietei no rokām izrāvis mobilo tālruni un meties bēgt.

Incidents noticis trešdien, ap pulksten astoņiem vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc laupīšanas cietusī kopā ar savu draugu sekoja laupītājam un pa ceļam pamanīja ceļu policijas ekipāžu, kuru apturēja.

Cietusī policistiem pastāstīja par notikušo un sniedza laupītāja aprakstu. Netālu no notikuma vietas likumsargi aizturēja pazīmēm atbilstošu 1986. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais tika nogādāts Rīgas Latgales policijas iecirknī. Policisti noskaidroja, ka viņš iepriekš bijis tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu.

Cietusī savu mobilo tālruni atguva, un šobrīd turpinās izmeklēšana.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas atklātu nolaupīšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Pasaciņa?
    0

    Pasaciņa?

    Kopš kura laika ceļu policija nodarbojas ar zagļu ķeršanu?

    16.01.2015 11:55

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas