Zagļi izplēš caurumu LMT veikalā un “nosper” desmitiem tūkstošu vērtas preces

1 komentārs

Latvijas Mobilā telefona (LMT) veikals, kas atrodas lielveikala Damme telpās, kļuvis par zagļu mērķi. Nakts laikā, caur jumtu ielaužoties lielveikalā un izplēšot caurumu piekaramajos griestos, zagļi iekļuvuši mobilo telefonu tirdzniecības vietā. Zagļiem izdevies nozagt vairākus desmitus mobilo tālruņu un planšetdatoru.

Zagļi visticamāk rīkojušies sekojoši – pa ugunsdzēsēju kāpnēm sētas pusē neviena nemanīti tikuši uz tirdzniecības centra jumta, tad izzāģējušu caurumu  lielveikala jumtā un iespējams ar virvju palīdzību nolaidušies uz vairākus metrus zemāk esošajiem piekaramajiem griestiem, izspieduši tajā caurumu un ierāpušies LMT veikalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veikals jau atsācis darbu. Nozagto preču vērtību LMT speciālisti vēl aprēķina, taču Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka nozagtā tehnika maksājusi 50 tūkstošus eiro.

Vēl citi droši avoti  ziņo, ka lai arī visam lielveikalam Damme ir pieslēgta signalizācija, tieši LMT veikals nav bijis savienots ar apsardzes pulti. Iespējams, tieši tāpēc tas kļuvis par zagļu mērķi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • liepajnieks
    0

    liepajnieks

    Loti iespejams ka lidzdalibnieks varetu but kads no pardevejiem.. nav savienota pults.. kkas seit nav tiirs

    23.10.2014 06:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas