Visticamāk, tīši izraisīts ugunsgrēks iznīcina fermu 2000 kvadrātmetru platībā

1 komentārs

Naktī uz trešdienu, 7. oktobri, kādā saimniecībā Baldones pusē izcēlies pamatīgs ugunsgrēks. Liesmas, kas plosījušas noliktavas ēku vairāk nekā 2000 kvadrātmetru platībā, bija pamanāmas no vairāku kilometru attāluma.

Nekavējoties tika izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, un palīgā Baldones daļas ugunsdzēsējiem aicināti kolēģi no vairākiem tuvējiem ugunsdzēsēju posteņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā uz notikuma vietu izbraukušas septiņas ugunsdzēsības automašīnas un glābšanas darbos iesaistīti aptuveni trīsdesmit darbinieki.

Baldones daļas komandieris izvairās no minējumiem par šīs postošās ugunsnelaimes iemesliem, taču min, ka ēkā nav elektrības, tādēļ īssavienojums vai kāda cita tehniska ķibele šajā gadījumā nevarētu būt pie vainas.

Skaties foto:

Lai arī nekādas skaidras norādes par tīšu dedzināšanu notikuma vietā nav atrastas, komandieris šādu iespēju neizslēdz.

Viens no uzņēmuma pārstāvjiem nelaimes vietā ieradies gandrīz vienlaikus ar glābējiem, un, viņaprāt, ēka tāpat vien nodegt nevarēja.

Lai arī šajā reizē nav cietuši cilvēki, uzņēmumam nodarīti zaudējumi daudzu tūkstošu eiro apmērā, tādēļ fermas saimnieki ir apņēmības pilni noskaidrot, kurš par to atbildīgs.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Raimonds Cellers
    0

    Raimonds Cellers

    SĀCIET AR TO KAM TAS IR IZDEVĪGI.

    08.10.2015 18:40

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas