Vīrietis pamatīgā reibumā metas zem vilciena! Policistiem izdodas viņu izglābt

0 komentāri

24. marta vakarā Centra pārvaldes patruļa saņēma informāciju par personu stiprā reibuma stāvoklī, kura atrodas Zemitānu dzelzceļa stacijā.

Ierodoties adresē, policisti stacijas teritorijā uzmeklēja uz perona sēdošu personu, kura bija iemigusi. Vīrietis pamodināts un uzrunāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildēt uz policistu jautājumiem vīrietis nespēja, jo bija stiprā reibuma stāvoklī. Uz adresi izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kuru gaidot vīrietis kļuva agresīvs un, pamanot tuvojoties vilcienu, sakot, ka vēlas izdarīt pašnāvību, metās zem vilciena.

Policisti paspēja satraukto vīrieti saķert un, izmantojot fizisku spēku, lai persona neapdraudētu savu dzīvību, noturēt. Gaidot ierodamies mediķus, vīrietis turpināja uzvesties agresīvi un atkārtoti izteica vēlmi izdarīt pašnāvību.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi nolēma vīrieti hospitalizēt un lūdza policijas darbinieku klātbūtni agresīvā pacienta nogādāšanā medicīnas iestādē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas