Vīrietis narkotiku un alkohola reibumā sadur savu paziņu

0 komentāri

Jūrmalā policisti aizturējuši kādu narkomānu, kurš divas reizes ar asu priekšmetu iedūris savam paziņam mugurā. Sākotnēji gan pats cietušais pat nevēlējies savu draugu nodot un stāstījis, ka neveiksmīgi kritis.

No Slokas mikrorajona Jūrmalā slimnīcā nonācis kāds vīrietis ar divām durtām brūcēm mugurā. Ja sākotnēji licies, ka trauma iegūta, dzērumā krītot uz asa priekšmeta, tad vēlāk noskaidrojies, ka notikušais ir noziegums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mierīgi aprunājoties ar vīrieti, mediķiem izdevies viņu pierunāt iekāpt ārstu busiņā, lai apskatītos, no kurienes tek asinis.

Slimnīcas ārsti jau šujot brūces sapratušu, ka vīrieša stāsts par līšanu zem vagoniem un vārtīšanos pa stikliem ir pasaka. Izsaukti policisti, kuri pēc sarunas ar vīrieti izskaitļojuši viņa pāridarītāju.

Turpat netālu no Slokas stacijas aizturēts 29 gadus vecs vīrietis narkotiku un alkohola reibumā. Aizturētais savu vainu nodarītajā atzinis. Konflikta iemeslus policija neatklāj.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu nodarījumu viņam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas