Vīrietis mantkārīgos nolūkos piekauj kaimiņieni

0 komentāri

Pagājušo piektdien policijas darbinieki saņēma informāciju no mediķiem, ka slimnīcā nogādāta kāda 1947. gadā dzimusi sieviete, kurai nodarīti miesas bojājumi.

Skaidrojot notikušo, Baložu iecirkņa darbinieki uzzināja, ka 9. janvārī ap pulksten 19:00 Ķekavas novadā, Daugmales pagastā pie cietušās sievietes bija ieradies netālu dzīvojošais kaimiņš. Sākotnējā informācija liecina, ka ciemošanās laikā vīrietis, iespējams, laupīšanas nolūkā nodarījis miesas bojājumus mājas saimniecei, tomēr pēcāk notikuma vietu pametis tukšām rokām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijas darbinieki noskaidroja, ka iespējamā vainīgā persona ir kāds 1968. gadā dzimis vīrietis, un 10. janvārī viņu aizturēja.

Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par vidēji smagiem miesas bojājumiem. Aizturētajam par šādu noziegumu par draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas