Vīrietis kūlas ugunsgrēkā gūst smagus apdegumus

0 komentāri

Kamēr laiks ir sauss, kūlas ugunsgrēki plosās visā valstī. Liesmas nopostījušas jau vairākas ēkas, bet tagad slimnīcā nogādāts arī kāds vīrietis, kurš guvis tiešām nopietnus apdegumus.

Bija sestdienas pēcpusdiena, kad kāds 28 gadus vecs vīrietis Birzgales pagastā no savas mājas aizgāja uz tuvējo ābeļdārzu. Ko viņš tur darīja, nav īsti skaidrs, taču no sākuma izcēlās pamatīgs kūlas ugunsgrēks, un pēc tam vīrieša mamma ieraudzīja viņu pašu, skrienam mājās neapskaužamā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Acīm redzot sausā zāle sākusi degt un jaunietis nekādi nav spējis no liesmām izvairīties. Uguns liesmas nopietni skārušas viņa kājas.

Vīrietis ar smagiem apdegumiem nogādāts Biķernieku slimnīcas reanimācijas nodaļā.

Mamma noliedz, ka vīrietis pats zāli tīšām aizdedzinājis. Viņa pieļauj, ka viņš nometis izsmēķi un liesmas sākušas izplatīties, līdz pārvērtušās par nekontrolējamu spēku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas