Vīrietis konflikta laikā uzbrūk ar šķērēm

0 komentāri

Trešdien, 23. septembrī, ap pulksten 18.00 Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Sloku, kur kādā dzīvoklī starp trim vīriešiem bija izcēlies konflikts. Tā laikā diviem vīriešiem nodarīti miesas bojājumi.

Likumsargi ieradās notikuma vietā, kur noskaidroja, ka 1962. gadā dzimušais vīrietis, uzbrūkot ar šķērēm, nodarīja vieglus miesas bojājumus 1988. gadā dzimušam vīrietim, taču smagus miesas bojājumus – 1981. gadā dzimušam vīrietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1962. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī. Vīrietis jau agrāk bijis trīs reizes tiesāts gan par miesas bojājumu nodarīšanu, gan par slepkavību.
Šodien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas