Vīrietis, iespējams, izkrāpis naudu no Porsche Cayenne pārdošanas

0 komentāri

Aizturēts vīrietis, kurš, iespējams, piesavinājies naudu, kas iegūta, pārdodot Porsche Cayenne, ziņo policija.

Martā kāds uzņēmums vērsās Rīgas Ķengaraga iecirknī un ziņoja, ka ir apkrāpts. Policijas darbinieki noskaidroja, ka uzņēmums vēlējās pārdot automašīnu Porsche Cayenne. Tādēļ automašīnās pārdošanā tika pilnvarots cits uzņēmums, kas savukārt pārpilnvaroja vēl citu uzņēmumu. Šis automašīnas pārdošanas starpnieks atrada spēkrata pircēju, pārdeva automašīnu un saņēma naudu. Tomēr iegūtā nauda nenonāca līdz uzņēmumam, kam bija piederējusi pārdotā automašīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijas darbinieki noskaidroja aizdomās turamo personu un vakar aizturēja trešā uzņēmuma pārstāvi – 1988. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais tika nogādāts izolatorā.

Par naudas piesavināšanos lielā apmērā ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajam par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Izmeklēšana turpinās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas