Vīrietis ar kontrabandas cigaretēm un svešām auto numurzīmēm cenšas aizbēgt no notikuma vietas

0 komentāri

Robežsargi Rīgā, Salacgrīvas pagastā un Daugavpils novada Līksnas pagastā aizturēja trīs kontrabandistus, kuriem kopumā konfiscēja vairāk nekā 650 tūkstošus kontrabandas cigarešu. Tostarp aizturēts kāds vīrietis, kurš pārvietojās ar svešām automašīnas numurzīmēm un nesekmīgi centās no likumsargiem aizbēgt.

Pirmdienas rītā robežsargi sadarbībā ar Valsts policijas pārstāvjiem dzelzceļa stacijā Rīga pārbaudīja kāda Baltkrievijas pilsoņa bagāžu. Vīrieša personiskajās mantās likumsargi konstatēja 12 600 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Pret likumpārkāpēju uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā dienā pēc vienas stundas Salacgrīvas novada Svētciemā, veicot imigrācijas kontroli starptautiskās satiksmes autobusā, robežsargi aizturēja Latvijas pilsoni, kuram piederošajās somās atradās 17 200 cigaretes ar Krievijas akcīzes markām. 1962. gadā dzimušais vīrietis nodots Valsts policijas amatpersonām.

Savukārt pirmdienas vakarā Daugavpils novadā uz ceļa Daugavpils–Rīga, robežsargi apturēja kādu automašīnu VW Passat Variant ar piekabi. Transportlīdzekļa vadītājs aizturēšanas brīdī mēģināja bēgt, taču nesekmīgi. Likumsargi, veicot auto padziļinātu pārbaudi, tā piekabē konstatēja 30 tūkst. cigarešu bez akcīzes markām, vēl 610 tūkst. cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Atklājās arī tas, ka spēkratam pieskrūvētas svešas valsts numura zīmes, bet īstās valsts numura zīmes atradās automašīnas salonā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas