Viltīgi! Cerībā, ka Ziemassvētku jūklī to nepamanīs, pa pastu Latvijā mēģina atsūtīt marihuānu

0 komentāri

Iespējams, cerībā, ka Ziemassvētku sūtījumu jūklī izdosies izslīdēt cauri kontrolei, ar sīkpakām valstī iesūta arī narkotikas. Muita šajās dienās atklājusi vairākus marihuānas sūtījumus, vēsta LNT Ziņas.

Kopumā Latvijas Pastā šogad par 30% palielinājies sīkpaku apjoms, kas ienāk no ārzemju interneta veikaliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

E-komercijas sūtījumu pieaugums pēdējos divos mēnešos liek domāt, – tās būs Ziemassvētku dāvanas. Jau pērn Latvijas Pastam bija grūtības apstrādāt visas sīkpakas, tāpēc daudzas nemaz nenonāca zem Ziemassvētku eglītēm laikus. Pasts gan šoreiz esot mazinājis loģistikas problēmas.

Foto

Sūtījumu pieaugums pastam nodrošina arī papildu ieņēmumus.

“No katras sīkpakas, sūtījuma mums arī Latvijas Pasta kabatā iekrīt centi – viens vai vairāki – atkarībā no sūtījuma veida. Viennozīmīgi, – tas būs papildu pienesums budžetam, un izskatās, ka mums šis gads būs vēl veiksmīgāks nekā iepriekšējais tieši ieņēmumu ziņā no sūtījumiem,” stāsta Latvijas Pasta sūtījumu apstrādes departamenta direktors Valdis Ilguns.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas