Vienas nakts laikā nodeg vairākas automašīnas; sakritība vai tomēr ļaunprātīga dedzināšana?

0 komentāri

Naktī uz trešdienu glābēji saņēmuši izsaukumus, gan uz Ventspili, gan Ikšķili, gan divām vietām galvaspilsētā, kur jau tumšajā diennakts laikā uzliesmojuši automobiļi. 

Rīgā pirmais izsaukums par degošiem spēkratiem saņemts īsi pēc vieniem naktī. Kāds Sarkandaugavas iedzīvotājs pie vietējā bāra ievērojis liesmu pārņemtu auto. Tā kā nelaime notikusi pavisam netālu no ugunsdzēsēju depo, jau pēc trīs minūtēm šeit ieradušies glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par nožēlu, nelaime notikusi klusā, tumšā pagalmā, tādēļ vīriem tā arī nav izdevies sastapt aculieciniekus, kuri varētu atklāt, kā tieši sācies ugunsgrēks.

Automašīnas īpašniece Anita par notikušo uzzinājusi tikai no rīta, kad grasījusies doties uz darbu. Kundze apgalvo, ka ienaidnieku, kas spētu šādi rīkoties, viņai nav. Arī pats automobilis iegādāts salīdzinoši nesen.

Uz savas ādas nu jāizbauda teiciena – nelaime nenāk brēkdama – jēga. Negaidīti gaisā izkūpējuši vairāki tūkstoši eiro, un ir tikai pavisam neliela cerība, kaut daļu zudušās naudas atgūt.

Likumsargi ķērušies arī pie pārējo aizvadītajā naktī reģistrēto notikumu šķetināšanas. It visos gadījumos, izmeklētājiem apskatot vien nodegušos auto jeb, pareizāk sakot, to kas no braucamrīkiem atlicis, ir jāatbild uz šo nebūt ne vieglo jautājumu – kas izraisījis šīs nelaimes?

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas