VIDEO: vīrietis nozog darba auto un veic bīstamus manevrus

0 komentāri

Izmeklējot divas degvielas zādzības, kas pirmdien notikušas Jūrmalā, likumsargi atklājuši, ka abos noziegumos izmantots kāds pelēks VW Touareg. Pārbaudot tā reģistrācijas numuru, noskaidrots, ka tieši šis pats spēkrats jau izsludināts policijas meklēšanā.

Kā izrādās, to rīta pusē bez saimnieka ziņas no kāda uzņēmuma paņēmis viens no darbiniekiem. Veiksmīgas sakritības dēļ jau tās pašas dienas pēcpusdienā nejauši garāmbraucēji ziņojuši par visai līdzīgu auto, kas avarējis kādā grāvī netālu no Slokas, taču tā vadītājs, darot visu, lai turpinātu ceļu. Tā kā kārtības sargi pieļāvuši, ka avārijā iesaistīts tieši meklētais auto, uz notikuma vietu nosūtītas vairākas policijas ekipāžas, tostarp speciālo uzdevumu bataljona kaujinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā autovadītāja nepārdomātie un visai bīstamie manevri uz šosejas apdraudējuši citus autobraucējus, likumsargi sagatavojušies dienesta ieroča izmantošanai. Šaut gan nav bijis nepieciešams, jo jau pirmajā straujajā līkumā ar vairāk nekā 150 km/h braucošais auto nolidojis no ceļa, apmetis kūleni un apstājies vien pie ceļmalas kokiem.

Lai arī bēglis pēc avārijas uz laiku zaudējis samaņu, jau mediķu ierašanās brīdī viņš atžirdzis. Tā kā nopietnajā negadījumā viņš guvis vien nenozīmīgas traumas un atteicies no palīdzības, viņa turpmākais ceļš vedis uz policijas izolatoru.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas