VIDEO! Potenciālo pašnāvnieci Berģos nobiedē ugunsdzēsēji

0 komentāri

Sēžot ceturtajā stāvā uz palodzes, svētdienas, 1. maija, vakarā kāda sieviete centusies sev pievērst uzmanību un draudējusi izdarīt pašnāvību. Potenciālā pašnāvniece gan nobijusies un pārdomājusi, kad sētā parādījušies ugunsdzēsēji.

Kāda neadekvāta sieviete svētdien Berģos par uzmanības trūkumu nevarēja sūdzēties – viss rajons saskrēja skatīties uz potenciālo pašnāvnieci, kura, sēžot uz ceturtā stāva palodzes, draudēja lēkt. Kaimiņiem nekādi neizdevās pašnāvnieci pierunāt atgriezties dzīvoklī, toties ugunsdzēsējiem tas izdevās, vienkārši parādoties pie apvāršņa. Proti, pašnāvniece, pamanot smago tehniku sapratusi, ka viņai tūlīt kāps pakaļ un veikli ieraususies dzīvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tālāk jau skaidrošanās ar sievieti atstāta policistu un neatliekamās palīdzības mediķu ziņā, un vismaz svētdienas vakarā dienesti ar šādiem izsaukumiem vairs nav traucēti.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas