VIDEO: Policisti dzenas pakaļ neprātīgam dzērājšoferim

1 komentārs

Pagājušajā naktī Maskavas ielā patrulējošie kārtības sargi ievēroja kādu Mazdas markas automašīnu, kuras stūrētājs bija piemirsis ieslēgt tuvās gaismas lukturus.

Lai arī, ieraugot policistus, vadītājs tomēr pārkāpumu novērš, vīri nolemj automobili apturēt un noskaidrot šīs aizmāršības iemeslus, bet autovadītājs uzsācis bēgšanu no likumsargiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau pēc mirkļa glābiņu no vajātājiem bēglis meklē iekšpagalmu šaurajos celiņos, taču, pat neskatoties uz autobraucēja neprātīgo traukšanos pāri apstādījumiem un trotuāriem, policistiem izdodas noturēties turpat bēgošā auto aizmugurē.

Lai arī šķiet, ka bēglis labi pārzina šo apkārtni, tikai mirkli pēc avārijas stress ņem virsroku, un viņš kļūdās, nogriežoties uz kāda lielveikala stāvvietu. Tur šoferis nonāk strupceļā, un viņam neatliek nekas cits, kā apstāties.

Lai arī šajā gadījumā viss beidzies bez cietušajiem, apreibušais puisis neprātīgā brauciena laikā apdraudējis ne tikai savu, bet arī divu spēkratā esošo pasažieru dzīvības. Tā kā pret līdzbraucējiem, likuma sargiem nekādu pretenziju nebija, viņi drīkstēja doties mājup.

Savukārt 20 gadus vecajam auto stūrētājam, kura izelpā konstatēts alkohols, par šajā vakarā sastrādātajiem pārkāpumiem nāksies stāties tiesas priekšā. Viņa nodarījumu saraksts ir visai apjomīgs – automobiļa vadīšana reibumā, avārijas izraisīšana un bēgšana no policijas. Tas garantē iespaidīgu naudas sodu, autovadīšanas tiesību liegumu uz vairākiem gadiem, kā arī dažu dienu pārdomas aiz restēm.

1 komentārs

TOP komentāri

  • armands
    0

    armands

    tika pielietoti speciali cīņas paņēmieni.nabadziņs,laikam noguldija smuki.

    26.04.2015 14:26

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas