VIDEO: Policija un specvienības kaujinieki dzenas pakaļ it kā bruņotam noziedzniekam

0 komentāri

Kāda satraukta aculiecinieka zvans vakar vakarā licis pamatīgi sarosīties vairākiem desmitiem policistu, kuri patrulējuši galvaspilsētas ielās. Vienlaikus uz Mežaparku nosūtīti ceļu policisti, patruļpolicijas darbinieki, specvienības kaujinieki un pat vietējie pašvaldības policisti. 

Zvanītājs ziņojis par kādu autovadītāju, kurš, iespējams, ir bruņots un alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā mirklī likuma sargi, visticamāk, sajuta pamatīgu adrenalīna devu, jo meklētais auto, kurā, iespējams, sēdēja bruņots noziedznieks, atradās turpat blakus.

Aizturētais 26 gadus vecais puisis nonācis specvienības busiņā un tālāk nogādāts uz Rīgas Ziemeļu iecirkni, kur darbinieki ķērušies pie pēdējo stundu notikumu šķetināšanas. Tad arī atklājies, ka it kā iereibušais autobraucējs patiesībā pie stūres sēdies skaidrā, savukārt satrauktais policijas izsaucējs, visticamāk, ļoti labi pazinis šo jaunieti.

Drošības labad jaunietis gan nogādāts uz medicīnisko ekspertīzi, lai noskaidrotu, vai aizturēšanas brīdī viņš nav atradies, kādu apreibinošo vielu ietekmē, taču šoreiz izskatās, ka par šo gadījumu ierosinātās administratīvās lietas ietvaros, lielākas nepatikšanas var sanākt pašiem policijas izsaucējiem.

Tikai dažas stundas pēc aizturēšanas, puisis atbrīvots, bet Ziemeļu iecirkņa policisti turpina šīs lietas izmeklēšanu – tās laikā tiks pieņemti visu šajā notikumā iesaistīto paskaidrojumi, pārbaudīts, kā patiesībā risinājušies notikumi Mirdzas Ķempes ielā, kā arī tas, vai jaunietis, sev piederošo gāzes ieroci ķīviņa laikā izmantojis likumīgi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas