VIDEO! No liesmām ugunsdzēsēji izglābj kādu grūtnieci

0 komentāri

Rīgā, kādā Lejas ielas namā, no liesmām un dūmiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki šonedēļ izglābuši kādu sievieti, kura ir mātes cerībās.

Darba dienas pēcpusdienā vienā no Lejas ielas namu pagrabiem izcēlies ugunsgrēks. Brīdī, kad daļa iedzīvotāju jau paši pametuši savus dzīvokļus un gaidījuši glābēju ierašanos, kodīgie dūmi sasnieguši arī augšstāva dzīvokļus, no kuriem vienā atradās arī kāda sieviete mātes gaidībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pakāpjoties tikai pusstāvu zemāk, grūtniece sapratusi, ka saviem spēkiem no mājas neizkļūt. Sieviete atgriezusies dzīvoklī un caur logu centusies sasaukt palīdzību. Par laimi, tā nebija ilgi jāgaida, jo ieradušies pirmie ugunsdzēsēju auto, un trīs maskās tērpti vīri skriešus metušies augšup pa trepēm.

No augšējā stāva dzīvokļiem glābēji palīdzēja izkļūt sievietei mātes cerībās, kā arī vēl diviem iedzīvotājiem.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas