VIDEO: lūk, kas notiek, kad Bentley nedod ceļu “fūrei”

0 komentāri

It kā ikdienišķs satiksmes negadījums, taču vienaldzīgu tas atstāj reti kuru. Daudzu uzmanību piesaistījusi “fūres” sadursme ar lepnu Bentley auto Rīgas centrā.

Negadījums noticis Krasta ielā pretim autoostai un tajā daudzu auto entuzisatu sapņu mašīna Bentley guva tiešām nepatīkamus bojājumus. Bentley šoferis no komentāriem par notikušo atturējās, savukārt likumsargi bija aizņemti ar savu pienākumu veikšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kravas auto šoferis gan bija gan pārliecinātāks par notikušo, gan runīgāks: “Nu kā tā? Vai tad nav skaidrs? Nogrieza man ceļu. Tāda skaista, dārga mašīna! Bet es taču speciāli tā nedarīju! Viņš vainīgs? Protams. Ielīda manā pusē.”

Pateicoties šai avārijai, pamatīgi sastrēgumi veidojās gan krasta ielā, gan pie centrāltirgus. Gan, protams, mazliet arī pašā avārijas vietā, jo visiem gribējās ne tikai pabraukt lēnāk, bet, šķiet, pat nedaudz piestāt un paskatīties uz notikušo.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas