VIDEO! Jaunieši nozog vecāku auto, dodas uz Vecrīgu, uzdzīvo! Taču policistu vērīgā acs viņus pamana…

0 komentāri

Darba dienas naktī vecpilsētas sirdī patrulējošie policisti pie Rokkafejnīcas sastapās ar kādu jautru kompāniju…

Policistu uzmanību šie jaunieši piesaistīja, jo radās bažas, ka, neņemot vērā alkohola reibumu, jaunieši grib pārvietoties ar kādu privātu automobili. Policisti aizrādījuši jauniešiem, ka braukt šādā stāvoklī nevajadzētu, un kompānija solīja, ka pie stūres neviens nesēdīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policistu aizdomas izrādījušās patiesas, jo tikai pēc brīža piecu jauniešu kompānija nolēmusi, ka nebrauks gan, taču varētu, neviena nemanīti, spēkratu aizstumt. Protams, šai nodarbei sekojušas video kameras un par notiekošo ziņots visām tuvējām patruļām. Pēc tam, kad automašīna tika pastumta, jaunieši salēca tajā, un tā jau sāka pārvietoties šofera vadībā.

Viss ballētāju pulciņš aizturēts, un uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Jau pirmajā pārbaudē ar alkometru atklājies, ka 24 gadus vecā šoferīša izelpā ir gandrīz divas promiles alkohola.

Foto

Pret jauno vīrieti ierosināts kriminālprocess par pārkāpumiem ceļu satiksmē, kā arī likumsargi pārbauda viņa saistību ar auto pazušanu. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka braucamrīks pieder stūrētāja vecākiem un jaunietis to paņēmis bez atļaujas, pēc kā devies atpūsties uz galvaspilsētu.

Par to, vai šajā situācijā puisim tik tiešām nāksies stāties tiesas priekšā par auto zādzību, ziņu nav, bet ir skaidrs, ka pats brauciens uz vecpilsētu nu beigsies ar prāvu naudas sodu, kādu laiciņu aiz restēm, kā arī liegumu iegūt vadītāja apliecību vēl daudzus gadus.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas