VIDEO! It kā neliels pārpratums, taču rīts sabojāts – avārija uz Salu tilta

0 komentāri

Viens it kā neliels pārpratums, taču viss rīts sabojāts diviem cilvēkiem – pirmdienas, 7. marta, rītā ceļu Salu tilta sākumā nesadalīja Volkswagen un kravas automašīna.

Lai rastu atbildi uz jautājumu – kurš vainīgs avārijā, vieglās automašīnas un kravas automobiļa šoferiem bija nepieciešama policijas palīdzība. Smagā automašīna vieglo bija aizķērusi, un abi vadītāji par notikušo stāstīja savu stāstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vieglā auto šoferis teic, – viņš braucis no Lāčplēša ielas uz viaduktu, lai tiktu uz Krasta ielu, kad pēkšņi daudzas tonnas smagākais spēkrats sācis spiesties viņam virsū. “Braucu no Gogoļa ielas puses un redzēju, ka “fūre” sāk nogriezties un tajā pašā laikā neievēro mani. Es centos pamukt malā pa labi, bet viņš mani nepamanīja, aizķēra un uzgrūda apmalei,” stāsta vieglā spēkrata šoferis.

Savukārt kravas automobiļa vadītājs saka, – izbraucis no Maskavas ielas, lai tiktu uz tā paša viadukta, kur gribēja nokļūt “vieglais”. Viņam šķitis, ka vieglā automašīna brauks pāri tiltam – taču nekā.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas