VIDEO: Iedzēris šoferis bēg no policistiem un vēlāk piedāvā “labu naudu”

0 komentāri

Policisti uzsākuši pakaļdzīšanos kādam iereibušam šoferim, kurš vēlāk liedzās, ka policistus nav pamanījis un tādēļ uzreiz nav apstājies, kā arī piedāvājis likumsargiem “labu naudu”.

Pelēko Renault, kura stūrētājs pavisam mierīgi “ieripinās” krustojumā pie sarkanās gaismas, likumsargi ievēro Lauku un Pērnavas ielas krustojumā. Vīrietis nepakļaujas policistu aicinājumam piestāt ielas malā un pat paātrina transportlīdzekļa gaitu. Vēlāk izrādās, ka viņš ir dzēris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saprotot, ka nu vairs nebūs labi, jo vīrietis tiek saslēgts rokudzelžos, viņš policistus aicina apdomāt šo lēmumu. “Man ir paziņas. [..] Sarunāsim! Labu naudu samaksāšu!” lūdzas likumpārkāpējs.

Skaties video, kā tas notika!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas