VIDEO: huligāns ar rotaļu ieroci Rīgas centrā uzbrūk policistiem

0 komentāri

Izsaukums, kādu vēlajā vakara stundā saņēma Rīgas Pašvaldības policisti, ir tā teikt, kārtības sargu ikdiena. Kāda iereibusi un skaļa trijotne Blaumaņa ielā traucējot apkārtējo mieru un cenšoties izprovocēt konfliktus ar garāmgājējiem.

Laikā, kamēr vīri mierīgā gaisotnē aprunājušies ar abiem iespējamajiem pārkāpējiem, nekas nav liecinājis, ka jau pēc pāris sekundēm viņi nokļūs savas karjeras vienā no bīstamākajām situācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no trokšņotājiem pēkšņi pavērsis ieroci pret likumsargu.

Šajā mirklī viena nepareiza kustība, skaņa vai acu skatiens varēja izšķirt to, vai ar pistoli bruņotais vīrs dzīvos vai mirs. Par laimi, policista treniņos pavadītais laiks ļāva šo bīstamo situāciju atrisināt bez cietušajiem.

Iespējams, tikai kādu laiciņu pēc notikušā ļaundaris atskārta, cik patiesībā tuvu bija mirklim, kad 41 gada vecumā viņa dzīve varēja negaidīti aprauties! Pēc aizturēšanas vīrietis ar uzbrukumā izmantoto rotaļu ieroci nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur uzsākts kriminālprocess, bet vēlāk aizvests uz izolatoru, kur pāris dienas ļauts pārdomāt izdarīto.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas